SOFT CLOSE 1 ECO WC sedátko

WC sedátko s pomalým sklápěním a snadnou a rychlou demontáží
Vyrobeno z polypropylenu a oproti klasickému sedátku Soft close, nemá ANTIBACTERIÁLNÍ úpravu
Sedátko se skládá ze sedací desky, která má ve spodní části čtyři kusy plastových dosadacích plošek pro dosednutí na keramiku záchodu
Dále je v zadní části opat
řeno panty, které jsou vybaveny samočinným, pomaluspouštěcím mechanismem, zabraňující samovolnému pádu sedací a krycí desky, která je těmito panty spojena se sedací deskou. Tyto panty jsou ve spodní části opatřeny otvory, kterými se nasazuje WC sedátko na připevňovací šrouby a je z těchto snadno odnímatelné tahem nahoru pro snadné čistění sedátka a keramiky.
Závitová část se připevní plastovou křídlovou maticí s podložkou do otvoru v keramice záchodu tak, aby nerezové trny přesně zapadly do děr pantů WC sedátka. Trn je na plastovém sedle s drážkou pro šroub, která umožňuje variabilitu uchycení na vícero typů záchodové keramiky. Součástí je i nerezová krytka plastového sedla, která se instaluje až na závěr montáže šroubů.
WC sedátko je vhodné pro klozety:
Jika - Olymp, Dino
Ideal Standart - Ecco
Cersanit - President
Delta Kolo - Noca, Rekord, Novatop, Impuls

Běžná cena:890 Kč
Cena:590 Kč
Cena s DPH:714 Kč
Dostupnost:do 3 dnů

Všechna práva vyhrazena pro interiérové centrum KERAMA, s.r.o. z Třebíče

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.
04.01.2015 - Kerama Diskont
Hledáte levnou dlažbu, obklady či sanitu? Jste na správném místě. Připravili jsme pro Vás akční nabídky z našeho sortimentu za bezkonkurenční ceny! Neváhejte nás navštívit a přesvědčit se!

Adresa: Kubišova 6, 674 01 Třebíč

Telefon: 603 541 009

Email: info@kerama.cz